Internetová poradna

.

Poradna on-line je určena pro nekomplikované stavy a není určena pro těžká onemocnění typu rakovina, únavový syndrom, roztroušená skleróza a podobně. V těchto komplikovaných případech je nutno se objednat na EAM (elektroakupunkturní měření - Energetická diagnostika zdravotního stavu na www.lecitelstvi.com), kde získáme grafické znázornění a číselné hodnoty vyjadřující stav vašich orgánů a tělesných systémů. Teprve na základě této diagnostiky pak lze doporučit odpovídající a úspěšnou harmonizaci vašeho organismu, což už je nad rámec tohoto způsobu poradny.

.

Objednáním on-line poradny současně berete na vědomí všeobecné podmínky této služby. On-line poradna je placenou službou.

.

Tuto službu můžete uhradit 2 způsoby:

.

1. Odesláním 200,-Kč složenkou z kterékoli pošty na adresu: Zdeněk Říha, nám. Míru 112, Hulín 768 24.

.

2. Složením částky 200,-Kč u Fio banka, na účet číslo 2100281574/2010, Variabilní symbol je vaše telefonní číslo, Konstantní je 0308 a do Zprávy pro příjemce uveďte své celé jméno - důležité pro identifikaci platby!

.

Jakmile bude úhrada provedena, bude vám písemná odpověď na řešení vašich zdravotních potíží zaslána na vámi uvedený e-mail. Materiál určený pro harmonizaci vašeho organismu vám bude na požádání zaslán poštou na dobírku a při ceně zboží nad 1500,- Kč bez navýšení o poštovné a balné!

.

Chtěli byste tuto službu zdarma?

.

Pokud si objednáte zboží v hodnotě nad 1000,- Kč a zaplatili jste již předtím za zpracování on-line poradny (v objednávce nutno připomenout), bude vám 200,- Kč za poradnu odečteno z ceny zboží!

.

Zde si můžete stáhnout "Dotazník pro internetovou poradnu".

STÁHNOUT

.

Dotazy

.

Zde můžete poslat vaše otázky na mou adresu. Stačí jen napsat otázku a doplnit váš e-mail, abych na ni mohl odpovědět.

 Váš E-Mail nebo adresa: