Kontakt a způsob objednání

.

Chcete být zdraví?
Cítíte se špatně? Trápí a obtěžují Vás již delší dobu zdravotní potíže?

.

Jak mohou produkty staré čínské a tibetské medicíny ovlivnit délku a kvalitu života současné generace, jako například stres, imunitu, hormonální systém, koronární systém, vitalitu a mnohé další potíže?

.

STŘEDISKO PŘÍRODNÍ LÉČBY nabízí ojedinělý komplex služeb a léčebných doporučení, zaměřený na harmonizaci Vašeho organismu a s tím spojené odstranění nebo zmírnění zdravotních potíží, zlepšení Vaší fyzické i psychické kondice, ale hlavně dokáži určit poruchy orgánových systémů dlouho před tím než se mají možnost projevit na fyzické úrovni jako nemoc nebo příznaky nemoci. Tak vlastně můžete předejít vážným onemocněním a zdravotním problémům, které pokud se zanedbají, velmi těžce se pak odstraňují.

.

ZDENĚK ŘÍHA
STŘEDISKO PŘÍRODNÍ LÉČBY

.

Ordinace STŘEDISKA PŘÍRODNÍ LÉČBY dočasně zrušena!

O znovu rozběhnutí služeb jako aromaterapeutické a sportovní masáže a odblokování a náprava páteře vás budeme zde informovat.

Jakmile bude známa nová adresa provozovny, můžete si po telefonické domluvě vyzvednout i potřebný materiál k vaší léčbě bez dobírky. Vše si ale nejdříve dohodněte předem na čísle +420 603 519 133 nebo na e-mailu
zdenek.riha@lecitelstvi.com nebo info@prevencezdravi.eu.
 


Služba diagnostika funkčnosti orgánů a systémů těla přístrojem Arttest ® dočasně zrušena, náhradou je internetová poradna. Pokyny viz odkaz Internetová poradna na výše uvedeném webu.

Služba Vacupress zrušena bez náhrady (pro hubnutí by mohlo být náhradou 60 minutové velmi intenzívní cvičení nejméně 5 x týdně – až se z vás pohrne pot, protože Vacupress rozběhnutím lymfatického systému toto cvičení nahradil, nyní ale budete muset sami.

Služba Vacupress pro odstranění celulitidy zrušena bez náhrady. Celulitidy nejde „vycvičit“, je nutno provést lokální intenzívní prokrvení, z tohoto důvodu ani nedoporučuji intenzívní cvičení (bylo by to ještě horší) ale nutno vyčkat až do případného obnovení služby.

Proto také doporučuji pouze profesionální Vacupress, kde se masážní podtlak pohybuje na úrovni až 0,8 Baru (80% vakua), rozhodně ne tzv. kosmetický Vacupress, který nedokáže vyvinout podtlak více než 0,15 - 0,25 Baru! Nejbližší profesionální Vacupress s dostatečně velkým podtlakem je v Brně.

Jednou provždy už zapomeňte na ultrazvuky, radiofrekvence, vymrazování. Ušetříte si spoustu peněz a zklamání.

.

Vzhledem ke svým bohatým praktickým zkušenostem z oblasti přírodní medicíny
Vám nabízím touto cestou pomoc.
Z důvodu velké vytíženosti našeho Střediska prosíme naše klienty, pokud se nemohou dostavit na výkon ve sjednanou dobu, aby toto včas oznámili!
V případě, že tak neučiníte, nebudete nadále přijati k léčení!
Nacházíte se v soukromém zařízení a proto žádné výkony ani materiál nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou!
Změna cen vyhrazena podle výše ročního indexu inflace.
V případě, že využíváte preventivních programů některých zdravotních pojišťoven k proplacení našich služeb, je nutno požádat o vystavení faktury předem.
Nepřijímáme klienty léčené v psychiatrické ambulanci ani užívající psychofarmaka.